Çevre ve Sağlık Komisyonu

Ömer YILDIRIM
MECLİS ÜYESİ
Çumra
AK PARTİ
Mehmet Ali BARAN
MECLİS ÜYESİ
Kulu
AK PARTİ
Mehmet Ali BOSTANCI
MECLİS ÜYESİ
Seydişehir
AK PARTİ
Hikmet KOÇAK
MECLİS ÜYESİ
Ilgın
AK PARTİ
Bayram ŞENTÜRK
MECLİS ÜYESİ
Seydişehir
MHP

Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu

Erkan ASLAN
MECLİS ÜYESİ
Karatay
AK PARTİ
Meryem ALTINTAŞ
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
AK PARTİ
İbrahim OKUR
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
AK PARTİ
Hayri AK
MECLİS ÜYESİ
Bozkır
AK PARTİ
Zekeriya KANAT
MECLİS ÜYESİ
Akşehir
MHP

Engelsiz Şehir ve Sosyal Hizmetler Komisyonu

Ahmet MIHÇI
MECLİS ÜYESİ
Karatay
AK PARTİ
Cemil DÖNMEZ
MECLİS ÜYESİ
Ereğli
AK PARTİ
Ramazan SARGIN
MECLİS ÜYESİ
Çeltik
AK PARTİ
Mustafa BAYLAN
MECLİS ÜYESİ
Hadim
AK PARTİ
İsmail CEYLAN
MECLİS ÜYESİ
Doğanhisar
MHP

İmar ve Bayındırlık Komisyonu

Ömer Faruk ÖZCAN
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
AK PARTİ
Eyup Han ÜNAL
MECLİS ÜYESİ
Karatay
AK PARTİ
Ali GÖKSÜÇUKUR
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
AK PARTİ
Ahmet Melih GÜÇLÜ
MECLİS ÜYESİ
Meram
AK PARTİ
Ahmet Samet BAYKARA
MECLİS ÜYESİ
Meram
AK PARTİ

Kadın ve Aile Destek Hizmetleri Komisyonu

Esra DOĞAN CANDAN
MECLİS ÜYESİ
Meram
AK PARTİ
Ayşe Lütfiye POÇANOĞLU
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
AK PARTİ
Fatma Kola BOZKURT
MECLİS ÜYESİ
Karatay
AK PARTİ
Nurullah GÖK
MECLİS ÜYESİ
Beyşehir
AK PARTİ
Hüseyin KAVAS
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
MHP

Kent Ekonomisi ve Meslek Odaları Komisyonu

Halil AKTAŞ
MECLİS ÜYESİ
Derbent
AK PARTİ
Zekeriya DEMİR
MECLİS ÜYESİ
Çumra
AK PARTİ
Mustafa SARIASLAN
MECLİS ÜYESİ
Hüyük
AK PARTİ
Çakır BUĞRA
MECLİS ÜYESİ
Akşehir
AK PARTİ
Mehmet YAVUZ
MECLİS ÜYESİ
Çumra
MHP

Plan ve Bütçe Komisyonu

Mehmet SEVİM
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
AK PARTİ
Zekeriyya AVCI
MECLİS ÜYESİ
Karatay
AK PARTİ
Yusuf KARAGÖZ
MECLİS ÜYESİ
Hadim
AK PARTİ
Eyyüp ÖZPINAR
MECLİS ÜYESİ
Beyşehir
AK PARTİ
Mehmet Celalettin ULUSOY
MECLİS ÜYESİ
Meram
AK PARTİ

Şehir Tanıtımı ve Turizm Komisyonu

İsmail KÜÇÜKTOKA
MECLİS ÜYESİ
Karatay
AK PARTİ
Halil AKTAŞ
MECLİS ÜYESİ
Derbent
AK PARTİ
Hüseyin GÜLPINAR
MECLİS ÜYESİ
Seydişehir
AK PARTİ
Ahmet PIRILTI
MECLİS ÜYESİ
Meram
AK PARTİ
Meryem ALTINTAŞ
MECLİS ÜYESİ
Selçuklu
AK PARTİ

Tarımsal Kalkınma Komisyonu

Ercan PEHLİVANOĞLU
MECLİS ÜYESİ
Cihanbeyli
AK PARTİ
İsmet BAYRAM
MECLİS ÜYESİ
Kadınhanı
AK PARTİ
Mustafa KURUM
MECLİS ÜYESİ
Karapınar
AK PARTİ
Kamil ŞEFLEK
MECLİS ÜYESİ
Sarayönü
AK PARTİ
Nevzat ŞAHİN
MECLİS ÜYESİ
Halkapınar
MHP

Ulaşım Komisyonu

Mehmet Celalettin ULUSOY
MECLİS ÜYESİ
Meram
AK PARTİ
Osman ARI
MECLİS ÜYESİ
Karapınar
AK PARTİ
Harun AĞRIS
MECLİS ÜYESİ
Beyşehir
AK PARTİ
Muhammet ÇUHADAR
MECLİS ÜYESİ
Altınekin
AK PARTİ
Ümit GÜLOL
MECLİS ÜYESİ
Beyşehir
MHP